Екстремальні ігри у с. Щасливцеве

14 липня на Арабатській Стрілці на центральному пляжі с. Щасливцеве відбулися силові екстремальні ігри “Арабатський богатир”. Силове шоу організовано Щасливцевською сільською радою та проведено спортклубом з м.Генічеська “Даниїл” (керівник Сергій Мезенцев).
На захід зібралися 9 найсильніших спортсменів Генічеського району, а також мешканець Криму, якій працює на Арабатський Стрілці.
За титул “Арабатського богатиря” боролися також і представники Генічеського райвідділу національної поліції України.
Незмінний ведучий Євген Кобилянський “заводив” не тільки учасників змагань, але і глядачів, які зібралися подивитися на силове шоу.
Під час перерви між змаганнями богатирів ведучий заходу пропонував глядачам взяти участь у спортивних змаганнях і кожен, хто вирішив випробувати свої сили, отримав сувеніри на пам’ять про Арабатську Стрілку.
По закінченні змагань, учасники посіли такі місця:
Учасники категорії 80 кг:
І місце – Бричка Анатолій, 15 балів.
ІІ місце – Жасімов Ельшат, 13 балів.
ІІІ місце – Семілєтов Євген, 12 балів.
Учасники категорії 100 кг:
І місце – Сайлічук Євген, 23 бали.
ІІ місце – Мустафаєв Гірей, 19 балів.
ІІІ місце – Сергій Мезенцев, 17 балів.
Переможці нагороджені медалями та грошовими призами.

2 коментарі