ВЖЕ СКОРО: ЗМАГАННЯ З КАЙТСЕРФІНГУ ТА ВІНДСЕРФІНГУ!

Через відсутність потрібного вітру, змагання з кайтсерфінгу переносилися вже неодноразово. Цього разу, зручний прогноз очікується на кінець цієї неділі, і відбудуться відразу два змагання.

ЧЕМПІОНАТ З ВІНДСЕРФІНГУ

Вже вдруге на Сиваші відбудеться чемпіонат з віндсерфінгу з дисципліни SLALOM (перегони). Організовані вперше на озері, вони настільки сподобалися учасникам минулого літа, що віндсерфери із задоволенням чекали наступної зустрічі.
15 червня, у п’ятницю, на Сиваші стартує WINDSERFING CHEMPIONSHIP SLALOM.
Програма змагань:
15 червня – 18.00. Відкриття чемпіонату.
16 та 17 червня – старт перегонів о 10.00.
17 червня, неділя, – церемонія нагородження переможців о 18.00.

ЗМАГАННЯ КАЙТСЕРФІНГУ “ARABATSKA STRILKA CUP”

16 червня, у суботу, о 12.00 з клубу WINDRIDER стартують змагання з кайтсерфінгу . Фініш – в EXTRIMARINE CLUB. Дистанція перегонів – 10 км. Змагання пройдуть з дисципліні «марафон», яка не потребує особливої підготовки.
Нагородження переможців відбудеться ввечері з 18.00 до 19.00.
Реєстрація учасників можлива у названих клубах у день перегонів до 12.00.

Змагання організовані EXTRIMARINE CLUB сумісно з Щасливцевською сільською радою. На учасників очікують дух змагань, новий досвід, приємні емоції та багато цінних призів!
Сюжети про перебіг чемпіонатів будуть знімати телеканали «Україна», “ICTV”, “1+1” та “24”.
Сподіваємося, цього разу вітер не підведе!