Вітання сільського голови з Днем Конституції України

Шановні мешканці Щасливцевської сільської ради та гості!

Від імені сільської ради, її виконавчого комітету щиро вітаю вас із одним із головних державних свят – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. У цей день, 22 роки потому, Верховна Рада України прийняла Основоположний Закон – Конституцію України. Цей документ закріпив правові основи нашої країни, її суверенітет і територіальну цілісність. Конституція визначила найціннішим життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію та дотримуватися її законів.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя.

Миру та спокою нашій благословенній Україні, і віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, справжньою правовою європейською державою.

З повагою, Щасливцевський сільський голова Віктор ПЛОХУШКО