У Щасливцеве завершився Міжнародний турніру з боксу

Переглядів: 1 703

15 червня у с. Щасливцеве завершився ювілейний Х Міжнародний турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей.

У прєдинках взяли участь понад 160 боксерів різних вікових категорій з різних міст України, а також наші гості, боксери з Молдови.

Щоб стати переможцем турніру, спортсменам потрібно було перемогти не в одному поєдинку. До фіналу потрапили переможці відбіркових, чвертьфінальних та півфінальних боїв.

Отже, голошуємо переможців Х ювілейного турніру (за перші 2 місця).

Окрім юнаків, взяли участь у турнірі також дівчата. Так, у першому поєдинку першою парою були дівчата 2003-2004 року народження, у ваговій категорії 54 кг. Переможницею стала Картавцева Христина з Херсону, яка посіла 1 місце, а іі суперниця Начосна Вікторія  з Генічеська посіла 2 місце.

Анастасюк Владислав (Нова Каховка).

Всі учасники, відповідно до призових місць, нагороджені медалями, грамотами та сувенірними кружками.
Турнір пройшов азартно, та сподобався юним боксерам.
Участь у турнірі дала змогу юнакам приїхати на тепле Азовське море.

Організатори турніру обласна та районна Федерації боксу України, Щасливцевська сільська рада вітають переможців з нагородами, дякують усім учасникам, та усім, хто підтримував турнір.
Виконком сільської ради дякує також працівникам сільського будинку культури за техничний супровід турніру протягом всіх днів, та службі екстреної медичної допомоги.

Сподіваємося, що у наступному році ХІ Міжнародний турнір з боксу збере у Щасливцеве також багато юних талановитих боксерів не тільки з України, Молдови, а й інших країн світу.

Отже, до наступної зустрічі, до нових перемог!