Міст на Арабатську Стрілку помітно змінився на краще

Сьогодні зранку продовжується суботник з прибирання південного мосту, що веде до Арабатської Стрілки, ініційований Щасливцевською сільською радою.

Міст очищають від сміття та бур’янів, фарбують обмежувальні загородження.

Щасливцевська сільська рада дякує усім, хто не залишився байдужим і приєднався до суботника: керівництву та працівникам пансіонатів та баз відпочинку «Сокіл», «Корал», «Атлас», «Чайка-2», «Меліоратор», «Арабатська Стрілка», «Чайка-1», «ім.Комарова», «Запоріжжя», а також підприємцю Владиславу Ковалю, КП «Макс-Інвест» та депутату Щасливцевської сільської ради Марату Зевадинову, який керував процесом. Також подяка підприємцю Мамеду Ібрагимову, який приготував для учасників суботнику смачний обід.

Міст вже помітно змінився на краще і виглядає охайніше. Прибирання сьогодні  триватиме увесь день. Суботник  також планується продовжити ще завтра зранку.