Генічеський військомат запрошує на військову службу за контрактом

Генічеський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 55 років на військову службу за контрактом у Збройних Силах України, з відповідною військово-спеціальною підготовкою.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які проходили службу в Збройних Силах; раніше не служили та придатні за станом здоров’я. Відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

Грошове забезпечення військовослужбовців:

— рядовий склад – від 8500 грн.;

— сержантський склад – від 9000 грн.;

— офіцерський склад – від 10000 грн..

Додаткова щомісячна грошова винагорода за участь в АТО (ООС): перша лінія оборони – 10000гр., друга — 4500гр.

З 1 березня 2018 року одноразова грошова виплата особам, які вперше уклали контракт від 14000 до 17000гр.

Терміни дії контракту:

1. Короткостроковий контракт від 6 місяців (для тих, хто проходів строкову службу під час АТО (ООС) або військову службу по мобілізації). Після завершення шестимісячного контракту він може бути продовжений, за бажанням військовослужбовця, на 6 місяців або інші види контракту.

2. Контракти на 3 або 5 років – для не служивших під час АТО.

Пільги:

— один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально- побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового забезпечення;

— під час щорічної чергової відпустки виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

— щорічна відпустка зі збереженням грошового, матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів (в залежності від вислуги років)та інші пільги.

34 окремий батальйон 57 мотопіхотної бригади запрошує бажаючих для проходження військової служби за контрактом на території Генічеського району смт. Новоолексіївка.

З питань прийому на військову службу за контрактом, звертатись в Генічеський РВК.

Контактні телефони:

(05535)-3–23–60, (095)-550-64-29, (098)-495-51-02