Зі сцени Арабатську Стрілку презентували танцями та відео

На відкритті туристичного сезону Херсонщини 1 травня у Кам’янській Січі була також присутня делегація з сусідньої громади Арабатської Стрілки – Стрілківської сільської ради на чолі із сільським головою Олександром Пономарьовим.
Подарунком від Арабатської Стрілки для всіх багаточисельних гостей фестивалю став виступ на відкритій сцені дитячого танцювального колективу Стрілківського сільського будинку культури «Експресія» (керівник Л.Пономарьова) та виконання пісні директором СДК Мариною Артюховою. Приємно була бачити на сцені представників нашого курортного краю, не тільки гостинних а й талановитих у творчості.
Також зі сцени ведучим концерту було оголошено про туристичний та оздоровчий потенціал Арабатської Стрілки та продемонстровано на великому екрані промо-ролик, виготовлений на замовлення Щасливцевської сільської ради минулого року.
Фото Тимура Аджибілякова