Виноситься на обговореня проект регуляторного акту щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік

На виконання вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Щасливцевською сільською радою виноситься на обговорення проект регуляторного акту рішення сільської ради “Про місцеві податки та збори на території Щасливцевської сільської ради на 2019 рік”,  яким планується встановити на 2019 рік наступні місцеві податки та збори: податок на майно, акцизний податок, ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, туристичний збір, збір за місця паркування транспортних засобів.

З проектом цього рішення можна ознайомитись на дошках оголошень сільської ради, в приміщенні сільської ради або на сайті сільради тут.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо цього регуляторного акту, приймаються до 30.06.2018 р., за адресою: вул. Миру, 26, с. Щасливцеве, Генічеський район, Херсонська область, 75580, або за факсом на тел.(055-34)-58-5-07.