У с. Щасливцеве відзначили свято Останнього дзвоника

25 травня у Щасливцівській загальноосвітній школі відбулося традиційне свято Останнього дзвоника. Як завжди були підведені підсумки навчального року, і відмінники навчання, переможці районних і обласних предметних олімпіад, конкурсів, змагань отримали грамоти, премії та подарунки. Слід відзначити, що премії запроваджені керівником Міжнародної клініки відновлюючого лікування Козявкіним В.І. та головою Щасливцевської сільської ради Плохушко В.О. Найбільшу кількість грамот (6!) отримав учень 9 класу Алєнічев Дмитро, який вчиться відмінно, перемагає на районних та обласних предметних олімпіадах.
Всі вітали випускників 11 класу, які не стримували сльоз та дякували батькам, вчителям за всі чудові роки, проведені у школі. Квіти, пісні, сміх, вітання. Свято вдалось!
За інформацією Щасливцевської ЗОШ