Пляж у с. Щасливцеве готують до курортного сезону

19 квітня відбулася зустріч Щасливцевського сільського голови Віктора Плохушко та директора КП «Макс-Інвест» із підприємцями, що бажають здійснювати підприємницьку діяльність на центральному пляжі с.Щасливцеве та проході до нього (так званої «100-метровці»).
Мова йшла про благоустрій прилеглих до тимчасових споруд (кафе, кіосків, тощо) територій. Наголошувалося на необхідності встановлення урн, лавок з навісами від сонця, викладення тротуарної плитки біля кожної споруди.
В цьому році планується також викладання плиткою міні-набережної уздовж кафе, що розташовані на березі. Будуть побудовані на пляжі та на проході декілька туалетів зі змивом.
Що стосується вуличного освітлення на проході до пляжу, то воно вже працює.
Сільський голова нагадав підприємцям, що у випадку невиконання обов’язків з благоустрою прилеглої території, викладення її плиткою, виконком ради не в змозі буде виконати рішення про їх зайняття підприємницькою діяльністю.
Також на нараді наголошувалося на необхідності обмеження транспортного руху на пляжі та на проході до нього.
Загалом, пляж має бути підготовлений до курортного сезону до 1 червня.
Фото Тимура Аджибілякова