Залучайтеся до туристичної виставки!

Щасливцевська сільська рада вперше прийме участь у 24-й туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», яка відбудеться 28-30 березня у Києві. Приймати участь ми будемо в об’єднаному стенді Херсонської області «Херсонщина – шлях до вражень».
Отже, є нагода заявити про Арабатську стрілку та про рекреаційні послуги, що в нас надаються.
Запрошуємо бази відпочинку, пансіонати всіх форм власності, туристичні агентства, бізнесменів в сфері туризму, рекреації та оздоровлення до участі. Для цього вам потрібно надати в сільську раду рекламну продукцію (буклети, сувеніри, тощо), яка від вас буде представлена на виставці.
Чим більше буде надано реклами, тим більше буде зацікавленості нашим регіоном і вашим бізнесом.
Довідки за телефоном: 0971721400, Людмила Мотика.