Висловлюємо щирі співчуття з приводу трагічної загибелі Костянтина Гурульова

Висловлюємо щирі співчуття з приводу трагічної загибелі Костянтина Гурульова
Колектив Щасливцевської сільської ради з глибоким сумом сприйняв скорботну звістку про передчасну та трагічну смерть вчителя фізичної культури Щасливцевської ЗОШ Костянтина Олександровича Гурульова.
Дуже тяжко, коли з життя йде така молода людина, у розквіті сил, коли ще багато добрих справ могло бути попереду. Костянтину було лише 35 років… Він був відмінний спортсмен, надзвичайно креативний, талановитий організатор, його шанували вчителі і любили діти. Це була розумна, порядна, чуйна людина та хороший друг, опора для матері та брата. Таким він назавжди залишиться у наших серцях.
Ми висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого та глибоко сумуємо разом з ними.
Прощання з Костянтином відбудеться завтра, 20 березня, у с.Щасливцево по вул.Морська, 142: о 12.00 – відбудеться панахида, о 13.00 – похорон.
Світла та Вічна пам’ять!
Виконком Щасливцевської сільської ради