Виграємо разом спортивний майданчик для школи!

Цього року вперше Щасливцевська сільська рада бере участь у проекті «Клич друзів – граймо разом!», організатором якого є фонд Кличка. Це конкурс на встановлення 10 сучасних спортивних майданчиків у 2018 році.
Заявка від Щасливцевської школи вже подана до Фонду, і тепер від кожного з нас залежить наша перемога.
Що саме Ви можете зробити аби підтримати проект?
Використовуючи дане посилання my.klitschkofoundation.org/ref/cWlbgn, Ви заходите на сайт Фонду Кличка і проходите реєстрацію.
Звертаємо увагу, що потрібно не просто зареєструватися, а заповнити анкету, щоб вона набрала 70 балів. Суму балів відразу видно у верхньому куточку вашого особистого кабінету. У разі, якщо буде правильно заповнена анкета (а саме, на 70 балів), то заявка на площадку отримає від кожного реферала по 100 балів.
При визначенні переможця будуть комплексно враховані бали, а саме: Анкета+Бали+Реферали+Документи+Фото.
Отже, крокуймо разом до мети – ОТРИМАННЯ СУЧАСНОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ШКОЛИ!
Довідки за телефоном: 0971721400, Людмила Мотика, аналітик з інвестицій Щасливцевської сільської ради.
Особливо просимо залучитися до підтримання цього проекту і заповнення анкет вчителів школи, учнів та їх батьків. Чим більше балів набере наш проект, тим більше шансів виграти спортивний майданчик!
Школи-переможці, куди поїдуть майданчики, будуть відомі до 10 травня.