Щасливцевські дзюдоїсти в Мелітополі

В останній день березня у Мелітополі наші спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з дзюдо серед юнаків 2007-2008 рр. Спортивний захід налічував більше 120 дзюдоїстів з Запорізької, Дніпровської та Херсонської областей.
Клуб дзюдо «Арабат» представляли троє юнаків. І один з них – Ебубекір Ісмаіл – виборов III місце у доволі напружених змаганнях. Адже боротися за межами свого району чи області – це завжди важко, а рівень суперників з кожним роком все вищий. Але і наші хлопці та дівчата не «пасуть задніх», бо, вступаючи у інших регіонах України, значно примножують свій досвід.
Дякуємо Щасливцевській сільській раді за систематичну допомогу і підтримку наших дітей – майбутнього нашої країни.