Наші діти – команда призерів

Наші діти – команда призерів.
25 березня в Херсоні відбувся чемпіонат області з дзюдо серед дівчат та юнаків у чотирьох вікових категоріях. У змаганні взяли участь 130 спортсменів с усієї області.
Генічеський район було представлено командами ГР ДЮСШ (тренер Халілов Х.), КР ДЮСШ (тренер Дюкар Р.) та командою нашого клубу дзюдо «Арабат» (тренер Шаймарданов Д.).
Дуже тішить той факт, що, незважаючи на умови, в яких доводиться тренуватися деяким нашим спортсменам, всі члени команди борців з Арабатської Стрілки посіли призові місця.
Тож, вітаємо наших переможців:
I місце – Сердюк Віталіна;
Молотова Ліза;
Асанова Едіє,
Сафарова Ліда;
Сулейманов Іслям.
II місце – Новосєльцева Дар’я,
Знаменська Наталя,
Ебубекір Ісмаіл.
III місце посів Сеітвелієв Ельдар, який провів найбільшу кількість поєдинків з суперниками.
З огляду на досягнення дітей, хочеться побажати їм не зупинятись, адже спорт любить цілеспрямованих та завзятих, працелюбних та амбітних. Кожне змагання відкриває перед спортсменом нові обрії, вчить ставити нові цілі, не відступати навіть якщо програв. Тож, дякуємо батькам та тренерові за роботу, за підтримку дітей та віру у їхні можливості.
У свою чергу, окрему подяку діти-спортсмени висловлюють Щасливцевській та Стрілківській сільским радам за компенсацію транспортних витрат.