Надано фінальний проект логотипу та слогану Арабатської Cтрілки

Повідомляємо, що підходить завершальний етап у розробці нашого логотипу та слогану. Отже, згідно Положення “Про порядок проведення відкритого творчого конкурсу на визначення ескізу логотипу і проекту слогану Арабатської Стрілки та порядку визначення логотипу та слогану Арабатської Стрілки”, фахівцями був наданий фінальний проект логотипу та слогану Арабатської Стрілки, який в подальшому буде переданий Конкурсним комітетом на затвердження Виконкомам Щасливцевської та Стрілківської сільським радам і буде визнаний як єдиний та офіційний логотип і слоган Арабатської Стрілки.

Фахівець надав варіанти кольорового виконання даного логотипу та слогану та приклади його використання на різних поверхнях, а також монохромний варіант виконання.

Ознайомитись з ним можете за посиланням:

Свої коментарі Ви можете залишати тут, під статтею, або у вигляді листів надсилати на електронну пошту ради d0999100480@gmail.com.
Про затвердження логотипу та слогану буде повідомлено пізніше.
Довідки за телефоном: 0971721400, Людмила Мотика, аналітик з інвестицій Щасливцевської сільської ради.

Слідкуйте за новинами на сайті.