Концерт у с.Щасливцеве був справжнім сюрпризом (відео)

У Міжнародний день жінок у Щасливцевському будинку культури відбувся святковий концерт “Жіночі мрії”.
Цілий вечір зі сцени лилися вітання жінкам від чоловічої половини дружніх творчих колективів Щасливцевського будинку культури та клубу Генічеської Гірки.
Цей концерт був справді сюрпризом для мешканців нашого села і сіл-сусідів! Пісні та конкурси, гумор та лірика… Як завжди нашу сцену відвідала і “супер-зірка DZIDZIO”.
Наприкінці свята на сцену вийшов голова Щасливцевської сільської ради Віктор Плохушко та привітав усіх жінок з 8 березня, побажав усім щастя та любові!
А на всіх дівчат та жінок, які були в залі будинку культури, очікував приємний сюрприз. Творчі колективи будинку культури подарували їм букети квітів.
Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня у селі Щасливцево минув, але приємні враження і настрій залишились!
Фото Аджибіляков Тимур.

Підписуйтесь на наш канал  https://t.me/arabat і будьте завжди у курсі.