Арабатська Стрілка на Міжнародній туристичній виставці UITT-2018 у Києві

Щасливцевська сільська рада вперше бере участь у Міжнародній туристичній виставці UITT-2018 “Подорожі та туризм” у Києві, де буде представлено Арабатську Стрілку як місце морського відпочинку та оздоровлення.
Спеціально для цього заходу Щасливцевська сільська рада розробила двомовний рекламно-туристичний каталог (український та англійський) про Арабатську Стрілку та рекламно-сувенірну продукцію (ручки, магнитики, блокноти, кубарики), замовила власний стенд.
На виставці також буде представлена інформація про пансіонати та бази відпочинку Арабатської Стрілки, які надали свою рекламну продукцію.
Зараз триває творча та технічна підготовка стенду Арабатської Стрілки у виставковому павільйоні.
Початок виставки завтра, триватиме вона з 28 по 30 березня. Чекаємо на цікаві та корисні знайомства! Будемо повідомляти про подальші події.