У с.Щасливцеве встановили термінал і банкомат «Приватбанку»

Відтепер мешканцям та гостям с.Щасливцеве та Арабатської стрілки, яким потрібно здійснити банківський платіж чи зняти гроші з банківської картки, не потрібно їхати у Генічеськ. Все це можна зробити у селі.

На минулому тижні в адмінбудівлі Щасливцевської сільської ради встановили платіжний термінал та банкомат «Приватбанку», який буде працювати круглий рік.
Термінал почав роботу 11 лютого. Наразі йде налаштування банкомату.
Сьогодні, в епоху комп’ютерних технологій, банкомати є невід’ємною частиною нашого життя. Але сільській раді довелось прикласти багато зусиль, щоб після неодноразових переговорів з керівництвом різних банків, нарешті, знайшовся банк, який на це погодився.
До цього часу термінали «Приватбанку», що були на території Щасливцевської сільської ради, працювали лише влітку.
Наразі в планах Щасливцевської сільської ради добитися відкриття у селі відділення «Нової пошти», яке б також працювало круглий рік..