Знаходження домашньої худоби за межами подвір’я без нагляду заборонено!

КП “Макс-Інвест” доводить до відома місцевих мешканців, що домашня велика рогата худоба до місця випасу повинна переміщатися по території села під наглядом власника або пастуха.
Щасливцевська сільська рада нагадує, що у парковій зоні та біля адмінбудівлі сільської ради насаджено багато дерев та квітів, які худоба може пошкодити.
Велика рогата худоба повинна випасатися на спеціально відведених територіях. На момент прогону власник або пастух зобов’язаний збирати у відро або інше пристосування екскременти тварини. Знаходження тварини за межами подвір’я без нагляду заборонено.
Власне, сьогодні по вул. Морська, корова одного з власників вільно гуляла вулицею. Дуже сподіваємося, власник впізнає свою улюбленицю, і на майбутнє буде за нею наглядати, аби вона часом не пошкодила чогось. Адже всі ми прагнемо, щоб наше село було охайне та благоустроєне.