ВОДОХРЕЩА-2018 на Арабатській стрілці(фото)

Сьогодні ми відзначали одне з головних християнських свят – Хрещення Господнє, або Богоявління і, як його ще називають, Водохреща.
Зранку ми могли бачити, як багато людей йшли до храмів, аби принести свої молитви Богу та набрати додому освяченої особливим чином (який буває лише раз на рік) води. Хрещенська вода вважається великою святинею, здатною зцілювати тіло і душу.
А потім за традицією найбільш сміливі жителі та гості Арабатської стрілки їхали купатися в ополонках – хрещенських йорданях. Одні обирали купання в холодній морській воді, інші – у гарячих джерелах.
Святом Водохреща завершується цикл Різдвяних свят, одних з найулюбленіших.
Тож, ще раз побажаємо всім міцного здоров’я та довголіття! Нехай Бог завжди оберігає вас і ваші родини. А на душі завжди буде спокійно та радісно!