Вітаємо переможців предметних олімпіад!

В Щасливцевській ЗОШ протягом І семестру 2017 – 2018 навчального року проводились предметні олімпіади. На районному етапі олімпіад учні Шасливцевської школи посіли 6 призових місць.
Так, учень 9 класу Дмитро Аленічев посів І місце з біології, І місце з російської мови та ІІІ місце з хімії.
Учениця 10 класу Ніколь Ковальова – ІІІ місце з історії та ІІ місце з правознавства. А Вікторія Дьяконова, учениця 11 класу, – І місце з правознавства.
В січні цього року почались обласні предметні олімпіади. Переможець районної предметної олімпіади, учень 9 класу Дмитро Аленічев, взяв в них участь і знову став переможцем. Дмитро зайняв ІІ місце на обласній олімпіаді з біології та ІІІ місце з російської мови!
Вітаємо всіх переможців, а особливо Дмитра!
На фото: Дмитро Аленічев  – переможець районних та обласних олімпіад.
Фото ТИМУРА АДЖИБІЛЯКОВА