Новий рік в с.Щасливцеве зустрічали з театральною постановою та лотереєю

В очікуванні Нового року і не дивлячись на те, що йшов дощ, в будинку культури с.Щасливцеве зібралося багато людей на новорічне свято.
Голова Щасливцевської сільскої ради Віктор Плохушко привітав усіх з Новим роком, і нагородив грамотами тих людей, які активно брали участь в житті громади. Тих, хто переймається благоустрієм громади, і хто організовує для нас такі яскраві свята. А саме:

керівника приватного підприємства “Спортивний клуб “Золотий берег” Олену Загуляєву,
директора КП “Коммунсервіс” Олексія Коновалова,
директора КП ” Макс -Інвест” Олега Сальникова,
в.о. директора Щасливцевського будинку культури Ольгу Саютіну,
керівника ансамблю барабанщиків “Атеш” Рамазана Куртбєдінова,
художнього керівника Щасливцевського будинку культури Сусанну Сєітвєлієву,
хореографа Щасливцевського будинку культури Азіза Сєітвєлієва,
керівника театру миніатюр “Маска” Олену Кобилянську,
приберальника службових приміщень Вікторію Ардабьєву.

Під час новорічного заходу глядачі зануритись у світ чарівної театральної вистави. Вихованці гуртків та учасники народних ансамблів порадували яскравими танцювальними, вокальними та іншими творчими номерами.

Вперше, з показним виступом взяли участь в концерті вихованці клубу східних єдиноборств.

Під час концерту була розіграна лотерея. Присутні із задоволенням взяли участь в розіграші призів.

Більш детальніше у нашому відеоогляді: