Бокс для відважних та сильних (фото та відео)

Навесні 2016 року на Арабатській Стрілці в с. Щасливцеве в приміщенні сільського будинку культури відкрилася секція з боксу.
Вона з успіхом функціонує посьогодні. Для тренувань закуплено необхідний спортивний інвентар: боксерські груші, рукавички, скакалки, тощо.
Влітку 2016-2017 р.р. на території Щасливцевської сільської ради проходили міжнародні дитячі юнацькі турнири з боксу, в яких наші юні боксери брали участь і отримували призові місця.
Днями журналіст сайту Щасливцевської сільської ради побував на тренировці, щоб побачити, як займаються наші хлопці. Тренер В’ячеслав Михайлович Сережкин вчив їх стояти в захисті, правильно робити удари.
Бокс у всі часи був захоплюючим видом спорту, їм займаються відважні та сильні не тільки тілом, але й духом, люди.
Тож, запрошуємо юних прихільників боксу на тренування!
Заняття відбуваються три рази на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю з 17.00 у приміщенні сільського будинку культури.

ТИМУР АДЖИБІЛЯКОВ