На Арабатській стрілці відбувся ІІ Абсолютний чемпіонат України з сили хвату(фото)

23 грудня на Арабатській стрілці в с. Щасливцеве відбувся II Абсолютний чемпіонат України з сили хвату. Його організатори – Федерація силового екстриму України (президент Валерій Газаєв) при підтримці Щасливцевської сільської ради.

За перемогу боролися 10 найсильніших чоловіків України і 5 жінок.

Чеипіонат подарував багато нових рекордів і чемпіонів.
Серед жінок перемогу святкувала Анастасія Івченко, а серед чоловіків не було рівних Ігорю Купинських з м.Яготин.

Одним з важливих моментів чемпіонату стало те, що Анастасія та Анна Романаускене серед жінок, та Купинських Ігор (м.Яготин) і Потапенко Дмитро (м.Дніпро) серед чоловіків, виконали норматив “Еліти сили хвату України”.

Приємно, що цього разу в змаганнях брав участь і спортсмен з нашого району – Сергій Мезенцев, керівник спортклубу “Данііл” (м.Генічеськ), організатор силових шоу. Для нього це була перша спроба участі у змаганнях з силового хвату.

Чемпіонат, як ми вже казали, видався насиченим новими спортивними досягненнями. Був дуже вражаючим і привернув увагу молоді до заняття спортом.

Детальніше про те, як розподілилися призові місця чемпіонату, та про нові рекорди буде в наступних публікаціях.