22 листопада в будівлі Щасливцевської сільської ради відбудеться зустріч з спеціалістами територіального управління юстиції Херсонської області

22 листопада 2017 року  в рамках просвітницької програми Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” мобільний консультативний пункт у складі з Шулежко Світланою Віталіївною, головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області; Волвенко Валентиною Федорівною, начальником відділу ” Генічеського бюро правової допомоги” Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Двойних Інною Сергіївною, начальником Генічеського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  та Гринчак Тетяною Володимирівною, начальником  Генічеського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області відвідають с. Стрілкове(початок прийому – 10.00) та с. Щасливцеве (початок прийому – 13.00) Генічеського району.
Запрошуємо всіх бажаючих отримати правові консультації завітати до приміщень сільських рад у зазначений вище час, де й проводитиметься  прийом громадян.