2 серпня , на центральному пляжі в селі Щасливцеве відбулося силове екстремальне шоу ” Богатирі України” від Сергія Мезенцева.(фото та відео)

2 серпня , на центральному пляжі в селі Щасливцеве відбулося єдине в Херсонській області силове екстремальне шоу ” Богатирі України” від Сергія Мезенцева.

Під час силового екстремального шоу , Сергій надав можливість усім присутнім прийняти участь у проведенні цього захоплюючого шоу і , звісно ж ,спробувати свої богатирські сили . Наприкінці силового екстремального шоу , кожен охочий міг зфотографуватися з українським богатирем .

Деякі відпочиваючі особисто подякували організаторам , а саме : Щасливцевському будинку культури та Щасливцевській сільській раді , за це яскраве видовище!