У селі Щасливцеве відбулася зустріч голови сільради з підприємцями щодо розміщення тимчасових споруд на узбережжі(відео)

Сьогодні,10 квітня, у Щасливцевській сільській раді відбулася зустріч сільського голови В. Плохушка з підприємцями щодо розміщення тимчасових споруд на узбережжі та проході до пляжу.

На обговоренні також були присутні архітектор Щасливцевської сільської ради та представник комунального підприємства Макс- Інвест, яке надає дозвіл підприємцям про розміщення тих чи інших тимчасових споруд.

В цьому році на центральному пляжі села Щасливцеве встановлені будівлі будуть вироблені з дерева та відповідати одному стилю. Наступна зустріч підприємців з представником комунального підприємства Макс – Інвест відбудеться у середу, о 9.00, у приміщенні сільської ради, на другому поверсі. .

Більш детальніше в нашому відео:

Також на нашому сайті Ви можете побачити, як будуть розміщуватися тимчасові споруди на центральному пляжі

Дорога до моря

Центральний пляж Щасливцевської сільської ради