07 квітня 2017 року у примищенні РДА відбудеться “Відкриття курортно-туристичного сезону 2017року!”

З метою підготовки району до курортно – туристичного сезону 2017 року!

07 квітня 2017 року у приміщенні Генічеської районої державної адміністрації, у залі засіданнь на III поверсі відбудеться розширена нарада за тематикою ” Відкриття курортно-туристичного сезону 2017року”.

Генічеська РДА запрошує власників закладів оздоровлення та відпочинку району, представників органів місцевого самоврядування та районних контролючих служб і организацій.

До участі у нараді також запрошуються власники індивидуальних засобів розміщення відпочиваючих приватного сектору.

Контактний телефон (05534) 3-70-27 – управління економичного розвитку, інфраструктури та архівної справи районної державної адміністрації.