Сільський клуб Генічеської Гірки прийняв участь у міжнародному фестівалі-конкурсі “Україна Єднає Світ” та заняв перше місце(фото та відео)

В період з 25-26 лютого ансамбль народного танцю кримських татар “Сельсебіль” с. Генічеська Гірка, керівник Сусана Ізмайлова, прийняли участь у Міжнародному фестівалі-конкурсі “Україна Єднає Світ”.
В перший день фестівалю учасники колективу мали змогу продемонструвати своє вміння в містецтві кримсько-татарського народного танцю.

Ними було виконано два танці “Емір Джелял” та традиційна “Хайтарма” за що і отримали перше призове місце в номінації “Народний танок” у звичайной категорії.

Усіх учасників колективу “Сельсебіль”було нагороджено медалями, а керівнику Сусані Ізмайловій було урочисто вручено кубок, диплом та подяку за плідну, самовіддану працю та вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Клуб села Генічеська Гірка висловлює подяку спонсорам:

підприємцям Спічаку Володимиру Миколайовичу та Ковалю Владиславу Олександровичу;

директору ДП ОК “Мелiоратор” Кулiвцю Сергiю Георгiйовичу;

начальнику відділу Генічеської РДА Сухоруковій Вікторії Анатоліївні;

заступнику голови Генічеської админістрації Бекіровій Гульнарі Решатівні;

Голові Щасливцевської сільської ради Плохушко Віктору.