У селі Щасливцеве в парковій зоні встановили та прикрасили ялинку (фото та видео)

Шановні мешканці с Щасливцеве та гості,які обрали нашу місцевість для проведення новорічних та різдв’яних свят.

Доносимо до вашого відома,що сьогодні за участі голови сільської ради, працівників будинку культури, вихованців гуртків та небайдужих мешканців села, буланаряджена святкова ялинка у дитячом парку.
Велика подяка усім, хто допоміг у виготовленні новорічних ігрошок та прикрасити ялинку.
Просимо Вас під час святкувань бути чемними.
Пом’ятаємо про те, що в парку ведеться цілодобове відеоспостереження яке знаходиться під наглядом місцевої поліції.
Чекаємо усіх 30.12.2016 року об 11.00 на відкритті ялинки,та у новорічну ніч у 00.00 годині біля головної ялинки села відсвяткувати Новий рік.
З повагою до Щасливцевскька сільська рада та будинок культури.