Новини Щасливцівської загальноосвітньої школи!!!!

Чисте село – спільна справа.
У Щасливцівській загальноосвітній школі підвели підсумки акції «Ні сміттю».                   У рамка акції провели  конференцію «Утилізація побутових відходів», на якій були присутні голова Щасливцівської сiльської ради Плохушко В.О.,вчителі школи та представники Приозерненського дитячого садка «Дзвіночок».

Координатори заходу  Соловянчик Н.Ю. (вчитель хімії), Чебоненко Н.І. (вчитель фізики) ознайомили присутніх з інформацією про негативний вплив побутових відходів  на навколишнє середовище та організм людини.

Волонтери шкільної організації «Ми за здоровий спосіб життя» ( керівник Соловянчик Н.Ю.), вихованці гуртка « Юні охоронці природи» провели учнівську конференцію «Ні сміттю». Діти були ознайомлені з екологічною ситуацією в світі, способами сортування та утилізації побутових відходів.

У змаганнях по збору  сортованого сміття  брали участь учні 1 – 11 класів.
Було зібрано: 524 кг. паперу, 16 кг. пластику, 5.49 кг. батарейок.

Перемогу здобули  учні 7 класу (керівник Гурульов К.О.).

Друге місце посіли учні 2 класу (керівник Гармаш А.М.), а третє – учні 10 класу ( керівник Бригадир Т.І.). Найактивнішими учасниками  акції стали  учениця 7 класу Шкет Яна            ( I місце ), учениця 3 класу Губенко Олександра та учениця 10 класу Головенко Анастасія, які посіли II місце.

Щиро дякуємо всім учасникам акції. Чисте село – спільна справа